Йога - унікальний інструмент, що поєднує тіло і дух.

Один з перекладів слова “йога” зі стародавньої мови санскриту – це поєднання. Поєднання тіла і свідомості. Дихання і його затримки. Активності та пауз. Відчуття заземлення і польоту. Тебе і людини напроти. Кожного з нас – і Всесвіту загалом. Ось що таке йога.

Анна Паніна - наша викладачка з йоги, йогатерапевт та засновниця простору Live Love Space

Існує безліч напрямків йоги. Один з найпопулярніших в західному світі - хатха йога, йога роботи з тілом. Ви спитаєте нас: навіщо це все? Ми відповімо, що дає регулярна практика саме нам. Йога дарує навик якісного спостереження. На килимку ми стаємо свідками роботи тіла. Даємо йому можливість пробувати нові незнайомі, часто важкі та незручні положення (асани), поєднуючи і нанизуючи їх на своє дихання і увагу. Вміння концентрувати увагу на одному об’єкті, (у випадку з хатха-йогою цей об’єкт - ваше тіло і дихання) дає можливість перейняти цю навичку в життя поза межами килимка. Там де наша увага - наша сила. Практикуючи йогу регулярно, ми повертаємо собі цю силу. Або ж, вперше в житті дізнаємось, що, насправді, маємо і завжди мали її.

Хатха-йога для мене - це тілесна лабораторія. Робота з тілом, його можливостями - дуже захоплююча штука. А процес викладання - це моя допомога і підтримка для кожного в залі. Я показую вам шлях до себе через тіло. Я пропоную вам зробити союз тіла, уваги та дихання вашою точкою опори і джерелом сили. Вашою підтримкою, яка завжди буде з вами. І перенести цей досвід зацікавленості і любові до себе у цілому. Для мене особисто саме в цьому і є початок формування свідомості кожного з нас - здорові, круті, екологічні, полюбовні, надихаючі відносин з самим собою.

Я показую вам шлях до себе через тіло

Анна Паніна